Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 24, 2025

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rafał Trzaskowski za likwidacją stacji TVP Info. "Używana jak tuba propagandowa"

Rafał Trzaskowski w sobotę był gościem Sławomira Mentzena (screen YouTube.com/Sławomir Mentzen)

Rafał Trzaskowski, kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta RP, podczas rozmowy ze Sławomirem Mentzenem na YouTube, stwierdził, że jest za likwidacją TVP Info.

"TVP Info to tuba propagandowa władzy i należy ją zlikwidować. Tak czy nie?" – zapytał kandydata KO Sławomir Mentzen w trakcie rozmowy na YouTube.

Czytaj też: Dziennikarze oceniali na gorąco debatę Trzaskowskiego z Nawrockim. Kontrowersja z używką

"Byłem za tym, żeby zlikwidować TVP Info, to prawda" – przypomniał Rafał Trzaskowski. "Uważam, że TVP Info można by zlikwidować, bo każda kolejna władza chciałaby używać jak tuby" – tłumaczył.

"To tak czy nie?" – dopytywał Sławomir Mentzen. "Ja bym likwidował TVP Info" – odpowiedział Rafał Trzaskowski. "Bardzo się cieszę. Też mi się nie podoba obecne TVP Info" – skomentował Mentzen.

Czytaj też: IMM: Trzaskowski i Nawrocki z rekordowymi zasięgami i bliscy remisu

(KOZ, 24.05.2025)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.